دانلود آهنگ فرهاد جهانگیری به نام سخته بچی (سخته بچی ارای منی که عاشقدم)

Download Music Farhad Jahangiri Sakhta Bechi (♛) With Text And Direct Links In kordseda

دانلود آهنگ جدید سخته بچی (سخته بچی ارای منی که عاشقدم) با صدای فرهاد جهانگیری با لینک مستقیم و رایگان از سایت کرد صدا

دانلود آهنگ فرهاد جهانگیری به نام سخته بچی (سخته بچی ارای منی که عاشقدم)

دانلود آهنگ کردی جدید با قشنگترین صدای جهان فرهاد جهانگیری سخته بچی همراه متن برای شما دوستاران آهنگ کردی آماده دانلود می باشد که با کلیک بر روی ادامه مطلب آهنگ کردی سخته بچی از فرهاد جهانگیری را دانلود و گوش کنید و نظرتونو بگین لطفا .!♛ هم چنین متن آهنگ کردی سخته بچی برای شما در سایت قرار داده ایم.سایت کرد صدا را فراموش نکنید انواع آهنگ های کردی قدیمی و جدید در کرد صدا جهت دانلود این آهنگ کردی به ادامه مطلب برید

متن آهنگ فرهاد جهانگیری سخته بچی

قلبم وسا مه وقتی دیم ♫ توای ولام بچی ♫ بی خدا ♫♬

چه زیو دسیله ♫ یارگم و دسم ♫ جیا♫♬

بیو دلم دواره ♫ دواره تنیا بی ای خدا ♫ ای بی وفا♫♬

باید بچم یه ♫ گوشه کز بکم ارای ♫ تو گیره بکم♫♬

♫♬

ته چید ♫ وگرده ای دله تنگه ♫ چه بکم♫♬

چجوری ♫ و غم نبود تو سر بکم ♫ گیره بکم♫♬

سخته بچی ♫ ارای منی که ♫ عاشقدم♫♬

زانم مرم اگر ♫ بچی ولام نیه مینم ♫ عشقم نچو♫♬

♫♬

نچو آگر ♫ نیه ای دله آگر گرم ♫ عشقم نچو♫♬

جای خالید ♫ کسه نیچوند پر بکی ♫ ارام بی وفا♫♬

چجور ♫ دلد تی بچی مه ♫ بیلیده جا♫♬

کی جور مه ♫ و پات سوزه نچو بی وفا ♫ آخ بی وفا♫♬

♫♬

دانلود آهنگ فرهاد جهانگیری به نام سخته بچی

دانلود با کیفیت 128 متوسط ← Download

دانلود با کیفیت 320 اورجینال ← Download

دانلود آهنگ فرهاد جهانگیری به نام توام بوشم عاشقدم ( چویل تو تیر کمانه چشمکیل ناز بی بهانه )

دانلود آهنگ فرهاد جهانگیری به نام چشم انتظار (بی دلیل تنهام گذاشتی ای تا بمیرم )

دانلود آهنگ فرهاد جهانگیری به نام خراباتی (سکوت قلب مغرورم همیشه حکم فریاده )

دانلود آهنگ فرهاد جهانگیری به نام درد جدایی (نچو که راحت دل بیچارم مره وه و بخت و چارم)

دانلود آهنگ فرهاد جهانگیری به نام خنجر (خیلی دلم تنگه چقد تو ساده ای دلد مخواد بری)

دانلود آهنگ فرهاد جهانگیری به نام زخم دل (تنگه دلم تنگه تنو روژیگ ک بی تو خاوم)

دانلود آهنگ حسن هیاس به نام چاو کال (من دیوانه‌که‌ی چاو کال قه‌دو بالاتم ساله‌نیکه چاو کاول)

♫ ,بچی ,♫♬ ,سخته ,آهنگ ,دانلود ,سخته بچی ,فرهاد جهانگیری ,آهنگ کردی ,دانلود آهنگ ,ارای منی ,آهنگ فرهاد جهانگیری
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها